AMARE PIRLANTA YÖNETİM KURULU BAŞKANI BARBAROS ELDEŞ YILIN ÇIKIŞ YAPAN PIRLANTA MARKASI ÖDÜLÜNÜ ALDI.

Altın İnci Ödülleri’nde Amare Pırlanta markasının sahibi  Barbaros EldeşYılın Çıkış Yapan Pırlanta Markası  ödülünü aldı.

 Tuğçe Altun Kirişçi ve Emre Kirişçi’nin organizatörlüğünde 24 Mart 2022 tarihinde gerçekleşen Altın İnci Ödülleri’nde Amare Pırlanta markasının sahibi  Barbaros EldeşYılın Çıkış Yapan Pırlanta Markası  ödülünü aldı.

Organizasyona Gülden Karaböcek, Ceylan Koynat, Seyhan Soylu, Gökçe Kırgız, Ferah Zeydan, Abidin Yerebakan, Volkan Başaran, Neslim Güngen,Pınar Süer, Nigar Muharrem, Aydilge, VaheKılıçarslan, Yağız, Bahadır Tatlıöz, Fatih Bulut Real Çağla gibi bir çok ünlü ve iş dünyasının katılımı ile gerçekleşti.

Barbaros Eldeş’in de ödülünü aldığı gala 24 Mart 2022 tarihinde Bostancı Dedeman Otel’de sunuculuklarını Özge Ulusoy ve Gökay Kalaycıoğlu’nun sunumu ile dev bir organizasyon ile gerçekleşti.

Kadına şiddet, çocuk istismarı ve erken yaşta evlendirilen kız çocukları için düzenlenen Altın İnci Ödülleri hakkında açıklamalarda bulunan Amare Pırlanta Yönetim Kurulu Başkanı Barbaros Eldeş; ‘Kadına Şiddet en hassas olduğumuz konulardan bir tanesi, bu gecenin anlam ve önemi de bunu barındırıyor. Başarılı işlerin altına imza atmak firmamızı her alanda duyurmak bizim için özellikle çok önemli. Bu bizim ilk ödülümüz ve başarımızın en büyük simgesi. İşimizi en iyi şekilde yaptığımızı düşünüyorum. Bu yüzden de AMARE PIRLANTA olarak Yılın Çıkış Yapan Pırlanta Markası Ödülü’nü aldığımız için çok mutluyuz. Amare Pırlanta markasını daha fazla kitleye ulaştırmak için elimizden geleni yapacağız.

Konu hakkında kısa bir açıklama yapan Emre Kirişçi “Çok başarılı bir projeye daha imza attık. Seyhan Soylu Aydilge Ceylan Koynat Real Çağla Yağız Bahadır Tatlıöz Gökçe Kırgız ve Barbaros Eldeşgibi bir çok sanatçımız ve iş dünyası sahnede yerlerini aldı ve desteklerinden dolayı ödüllerini aldı. Her yıl birçok büyük organizasyona imza atarken bu organizasyonlarda farkındalık projelerine değiniyoruz. Tüm dünyada yaşanan pandemi ve Covid-19 salgınından dolayı yaptığımız organizasyonlarda insan sağlığı ilk önceliğimiz oluyor.

Maalesef her yıl yüzlerce kadınımız şiddete uğrarken, kadın cinayetlerine ve cinsel istismarlara maruz kalıyor. Bunların içinde görmediklerimiz ve duymadıklarımız da var. Bizim en büyük amacımız yaptığımız farkındalık projelerimizde bir nebze olsun bu insanlarımızın sesleri olalım ve projemiz amacına ulaşsın.

Altın İnci Ödülleri isminin bizler için ayrı bir önemi ve anlamı var. İnci ve altın değerlidir. İnci ve altın kadını simgeler. Annelerimiz, kız kardeşlerimiz, eşlerimiz her biri birbirinden değerlidir. Ve onların asla zarar görmemesi için her birini bir istiridyenin inciyi koruduğı gibi korumamız gerekiyo

Gerçekleştirdiğimiz bu organizasyonda karşılaştıgımız tepkiler bizi çok mutlu etti. Farkındalık yaratmaksa eğer temamız farkındalık yarattığımıza inanıyoruz. ‘diyerek duygularını dile getirdi.

Ünlü organizatör Tuğçe Altun Kirişçi ise düzenlenen organizasyon hakkında “Bir kadın olarak farkındalık yaptığımız geceleri en iyi ben ve benim gibi bütün kadınlar anlar. Gold PearlAwards bizim için çok önemli bir proje, bir çok projede olduğu gibi bu projede de başarılı olduğumuzu düşünüyoruz. Bir çok sanat ve iş dünyasından isimlere ev sahipliği yaptık. Birbirinden değerli isimleri ağırladık. Bütün misafirlerimiz gecenin anlam ve öneminin farkındaydı bu bizi çok mutlu etti. Biz Her yıl birbirinden farklı ama amaçları aynı olan projeler üretiyoruz. Ne kadar çok kişiye ulaşabilirsek sesimizi o kadar çok duyurmuş ve bir o kadar başarılı olmuşuz demektir. Daha bir çok başarılı projeye imza atarak sesimizi daha çok kimseye duyuracağız” dedi.

Önerilen Haberler

Leave a Comment