GÜNDEM 

Çorum Diş Kliniği ve Diş Hekimleri Rehberi

Çorum il ve ilçelerinde çeşitli sağlık kuruluşlarında ve özel polikliniklerde hizmet vermekte olan en iyi diş hekimlerini sizler için Çorum Diş Poliklinik rehberinde bir araya getirdik. Rehberimizdeki yer alan diş hekimlerine başvurarak çeşitli çene, ağız ve diş problemlerinizi tedavi ettirebilir, estetik müdahaleler için yardım alabilirsiniz.

Read More
GÜNDEM 

İmplant Diş Tedavisi Nasıl Yapılır?

İmplant, herhangi bir sebepten dolayı kaybedilen dişlerin, fonksiyonlarını ve görünüşlerini yeniden kazandırmak amacıyla, hastaların çene kemiğine yerleştirilen, kişinen ağız yapısına en uygun olan malzemeler kullanılarak yapılan bir yapay diş kökü olarak adlandırılır. İmplant yöntemi, tedavi amaçlı yapılan kaplama, köprü veya damak protezleri ile karşılaştırıldığında kullanım açısında en iyi olanı olarak bilinmektedir.

Read More
Popüler 

Beyaz Mini Elbise Çizme Bayan

Her kadının dolabında yer ayırması gereken ürünler olabiliyor. Kadınlar için kurtarıcı olan beyaz elbiselerde bu ürünler arasında yer alıyor. Beyaz elbise modelleri pek çok ürün ile kombine edilebiliyor. Birçok renk ile uyum gösterebilen beyaz renk elbiselerde bir hayli şık durabiliyor. Üstelik farklı aksesuar ve ayakkabı ile kombine edildiği takdir de aynı elbise ile kolaylıkla değişik bir havaya bürünme imkânı sunuyor.

Read More
GÜNDEM 

Steam Gelecek İndirim Takvimi Günleri

2003 yılı itibariyle geliştirilmiş olan çok oyunculu Steam, dünyanın en çok oynanan oyunlarından biri haline gelmiştir. Öyle ki dijital oyunu seven oyuncuların sayısı da bir hayli fazla diyebiliyoruz. Dijital oyun dağıtım platformu olarak ön plana çıkan Steam’e dair indirimlerin ne zaman gelecek olduğu da en çok üzerinde durulan önemli konuların başında yer alıyor.

Read More
GÜNDEM 

Flok Nedir?

Flok, bir yapıştırıcı ile kaplanmış kumaş, köpük veya film gibi bir alt tabakaya verilen isimdir. Floklama, bir tasarımda floklanmış taklit ekstra iplikli bir kumaş veya sürünün genel bir desene sahip olduğu hav benzeri bir kumaş üretmenin ucuz yöntemidir.

Read More
GÜNDEM 

CAPİTAL 500’DEN RÖNESANS’A ‘EN FAZLA ÇALIŞANI OLAN ŞİRKET’ ÖDÜLÜ

İpek Ilıcak Kayaalp: Uluslararası arenada büyürken, çalışma arkadaşlarımızla ülkemize değer katmaya devam edeceğiz

Rönesans, Capital dergisinin bu yıl 24’üncüsünü gerçekleştirdiği ‘Türkiye’nin En Büyük 500 Özel Şirketi’ araştırmasında ‘En Fazla Çalışanı Olan Şirket’ kategorisinin birincisi olarak ödüle layık görüldü. Rönesans Holding Yönetim Kurulu Başkanı İpek Ilıcak Kayaalp, “Bugün Türkiye’nin en büyük ve en çok tercih edilen işverenlerinden biri olmak bizi çok mutlu ediyor. Rönesans Holding olarak uluslararası arenada büyürken, çalışma arkadaşlarımızla birlikte ülkemize değer katmaya devam edeceğiz” dedi.

Read More