Ünlü menajer Habib Özümağı’ndan görkemli mekan açılışı

Ünlü menajeri açılışta sanatçı dostları yalnız bırakmadılar…

Birçok ünlü sanatçının da menajerliğini yapan Habib Özümbağı işletmeciliğe soyundu.

 

Başarılı menajeri Tekirdağ’da bulunan Sebebi Çok yeni nesil adlı mekanın açılışında sanatçı dostları yalnız bırakmadılar.

Açılışa başta Tuğba Özay olmak üzere Gece Karam, Betül Keskin, Elif Şahin, Ayşem, Fındık Kurdu Berna, Hasan Yılmaz başta olmak üzere birçok sanatçı katıldı

 

Açılışa ayrıca iş, sanat, cemiyet dünyası başta olmak üzere Tekirdağ’ın önde gelen isimlerinin katıldığı da gözlerden kaçmadı.

Açılışa katılan sanatçılardan Tubğa Özay basın mensuplarına yaptığı kısa açıklamada “Habib Özümbağı benim çok eski bir dostumdur. Açılış için beni davet ettiğinde hiç düşünmeden kabul ettim ve bu mutlu gününde sanatçı dostlarıma birlikte burada güzel bir açılışa imza attık” dedi.

Açılış sonrası ünlü menajer Habib Öümbağı kısa bir açıklama yaparak “Öncelikle bugün yanımda olan tüm sanatçı dostlarıma huzurlarınızda teşekkür etmek istiyorum. Tekirdağ’ımıza yakışır bir yeni nesil meyhane ile eğlence kültürüne farklılıklar getireceğimize inanıyorum. Tamamen yenilikçi ve müşteri memnuniyeti odaklı işletmemizle misafirlerimize unutulmaz anlar yaşatmayı hedefliyorum” diyerek duygularını ifade etti.

Önerilen Haberler

Leave a Comment