İbrahim Murat Gündüz “Salim Kayıcı’nın milli takımı Portekiz’e otobüsle götürme planına sert tepki gösterdi”

İbrahim Murat Gündüz, Türkiye’nin öne çıkan iş adamlarından ve spor yatırımcılarından biridir. Gündüz, milli sporculara ve spor faaliyetlerine önemli miktarda maddi ve manevi destek sağlamıştır.

Gündüz, Portekiz’de düzenlenecek olan Dünya Kickboks Şampiyonası’na katılacak Türk Milli Kickboks Takımı’na olan desteğini açıkladı ve “yüksek hedeflere ulaşmanın zamanı geldi” dedi.

Gündüz, Türkiye Kickboks Federasyonu Başkanı Salim Kayıcı’nın milli takımı Portekiz’e otobüsle götürme planına sert bir tepki göstererek, “Şampiyonlar uçar, otobüsle gitmez. Şampiyon sporcularımızı uçakla Portekiz’e götürün, milli sporcularımıza uçmak yakışır, milli sporcularımıza hak ettiği değeri verin” şeklinde ifade etmiştir.

Gündüz, milli sporcuların hak ettikleri değeri alması konusunda ısrarcı olan bir figürdür. “Milli gururumuz olan sporcularımızın her zaman herşeyin en iyisini hak ettiğini düşünüyorum” diyen Gündüz, Kayıcı’nın milli sporculara karşı tutumunu eleştirmiştir ve bu durumun kabul edilemez olduğunu belirtmiştir. Bu, Gündüz’ün sporculara verilen değer ve sporcuların motivasyonu konusundaki tutumunu yansıtmaktadır.

https://medium.com/@i.muratgunduz1975/bir-isim-binlerce-hayat%C4%B1-ayd%C4%B1nlat%C4%B1yor-ibrahim-murat-g%C3%BCnd%C3%BCz-8f5d8ce97de9

 

Önerilen Haberler