Ebru Keskin’den Kerimcan’a uyarı

Ebru Keskin “ Salla “ ile Yaz’a uygun kıpır kıpır bir bağlama nakaratı ile karşımızda.

Bu Yaz’ı ben “SALLA”rım. Kendine has olan tarzıyla bilinen güzel sanatçı Ebru Keskin bu Yaz’a kıpır kıpır bir şarkıyla yeniden karşınızda.

Yaptığı farklı sound ile ve başarılı klipleriyle bütün gözleri üzerine çekmeyi başaran Ebru “Musiq” Keskin daha öncede “Wobble” ve “Hey Mama” ile farkını ortaya koyup viral etkisini yaratmıştı.

Batı sözleri ile Türk sentezizleri birleştirip – Roman Havasından tut Ankara Havasına kadar bizlere iki farklı dünyaları vermişti. Bu sefer Yeni single çalışmasında “ Salla “ ile Yaz’a uygun kıpır kıpır bir bağlama nakaratı ile karşımızda. Geçen haftalarda Kerimcan da aynı ismi taşıyan “Salla” teklisini çıkartmıştı. Güzel sanatçı: “Sorun yok – great minds think alike (aklın yolu birdir), ama bu yaz’ı ben sallamaya geldim” dedi. Şarkı, 7 Haziran Mahzen etiketiyle bütün dijital platformlarda müzikseverlerle buluştu.

Söz-Müziği kendisine, düzenlemesi genc yetenek DJ ve aranjör Acnatro’ya ait olan “Salla” nın müzik klibini de Yusufcan Özbilen üstelendi.

Manajer’i Harun Akbulut ile Yoğun bir iş temposunda bulunan sanatçı “yıllarımı verdiğim bu meslekte yinede bu daha başlangıçı diyebilirim: Hello , Welcome – Hoşgeldim.” diyerek duygularını ifade etti.

Önerilen Haberler

Leave a Comment