Duqqan’da Kurtuluş Kuş ve Burak Bulut izdihamı

Duqqan’da dün gece bir ilk yaşandı!

Duqqan dün gecede unutulmaz bir eğlenceye imza attı. Bu yıl Altın Kelebek ödüllerinde yılın en iyi çıkış yapan sanatçısı ödülünü alan Kurtuluş Kuş ve Burak Bulut ikilisi Duqqan’da izdiham yaşanmasına neden oldu.

Duqqan Sahne işletmecisi Gökhan Reis yaptığı açıklamada “ Bu gece de büyük bir izdiham yaşandı ve bazı misafirlerimizi maalesef kabul edemedik. Her hafta hem konsept party ve konserlerle İstanbul’un eğlence hayatına damga vurmaya devam edeceğiz. İlerleyen günlerde sahnemizde daha çok misafirimizi ağırlamak için de çalışmalarımız devam etmektedir.” dedi.

Kurtuluş Kuş ve Burak Bulut ikilisinin sahne alacağı Duqqan önünde girişte büyük izdiham yaşanırken birçok misafir geri çevrilmek zorunda kaldı. Duqqan Sahne tıklım tıklım doluluk yaşarken Kurtuluş Kuş ve Burak Bulut ikilisini sanatçı dostları Nurhana Demet ve Eda Sakız ile birlikte başarılı prodüktör Tolga Aray’da bu gecede yalnız bırakmadılar.

Duqqan Sahne’de bu gecede bir ilk yaşanırken geceyi izlemeye gelen çiftlerden bir tanesi sahneye çıkarak sevgilisine evlilik teklifinde bulunurken Duqqan’da büyük bir coşku yaşandı.

Gecede ayrıca son dönemin sevilen sanatçılarından Yaren Doğan‘da sahne aldı.

Önerilen Haberler

Leave a Comment